وب سایت شخصی دکتر محمد علیرحیمی

wWw.m-alirahimi.ir wWw.mohammad-a.ir wWw.dr-alirahimi.ir

تکنولوژی چندپرتوی LED ها در نسل جدید خودروهای کلاس CLS

تکنولوژی جدید MultiBeam شرکت مرسدس قرار است در چراغ جلوی خودروهای آینده این شرکت تعبیه شود. سیستمی که کنترلی بسیار عالی و بدون مزاحمت برای دیگر رانندگان را فراهم می‌کند.

شرکت مرسدس بنز در کلاس جدید CLS های خود از تکنولوژی نوینی به نام MULTIBEAM LED در چراغ‌های جلو استفاده خواهد کرد. مجموعه ماژول‌های LED رزولوشن بالای این سیستم شامل 24 لامپ LED جدا و کاملا قابل کنترل است که قادر است به صورت اتوماتیک و بدون ایجاد مزاحمت نوری برای دیگر رانندگان، خیابان را روشن کند. این سیستم قابل کنترل به ادعای مرسدس بی نظیر است و از دقت فوق العاده بالایی برخوردار می‎باشد.این تنظیمات توسط دوربینی تعبیه شده در شیشه جلو انجام می‌شود. این سیستم به شکل مداوم و با سرعت بالایی آنالیز وضعیت خیابان را بر عهده دارد و سپس با چهار نوع واحد کنترل، الگوی پرتاب نور این LED ها را به شکلی کاملا اتوماتیک پیشنهاد می‌دهد. LED ها همچنین در جلوی ماشین و کنار مرکز اصلی لامپ‌های جلو به شکل انحناداری نیز حضور دارند تا در دور زدن‌ها و پیچ‌ها مسیر روشن تری را برای راننده تأمین کند که در نوع خود استثنایی به نظر می‌رسد.

LED ها به شکل همه گیری در حال افزایش نفوذ خود در دنیای اتومبیل هستند. مدتی قبل نیز خبر از تولید نسل جدیدی از چراغ‌های عقب خودرو توسط BMW منتشر شد که از همین چراغ‌ها برای تولید آن بهره گرفته بود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

موضوع مطلب

عنوان مطلب پیشنهادی شما در اینجا قرار می گیرد

می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید.

متن کامل

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات