وب سایت شخصی دکتر محمد علیرحیمی

wWw.m-alirahimi.ir wWw.mohammad-a.ir wWw.dr-alirahimi.ir

فردایی برای نیسان

تیم جوان طراحی نیسان در لندن دست به طراحی مدلی مفهومی زده است که افق های تازه ای را از خلاقیت آشکار می نماید.حقیقت مجازی این روزها در همه جا شنیده می‌شود، فرقی نمی‌کند تازه‌ترین کنفرانس همه فن حریف گوگل را دنبال کنیم و یا در پی بازی با کنسول قابل حمل سونی باشیم. تکنولوژی تلاش بسیاری به کار می‌برد تا مرزهای بیشتری برای تخیل ما از میان برداشته شوند. این روزها در فستیوالی به نام Goodwood Festival of Speed که در اواسط سال 1993 شکل گرفت شاهد حضور یکی از همین اتفاق‌های مجازی هستیم که همه دوست داریم که یک روز واقعی شود. شرکت نیسان که این سال‌ها اعتبار  خوبی در ساخت سوپر اسپرت‌های خیابانی دارد با به نمایش گذاشتن یک اتومبیل که در حال حاضر باید شاهد حضور آن در بازی‌های ویدئویی باشیم همه را شگفت زده کرد.یک اتومبیل با شاخصه های طراحی غیر عادی که شاید تنها برای بت من مناسب باشد، این بار به جای این که شبیه یک هواپیمای جنگنده به نظر برسد تنها شما را قادر خواهد کرد که در زمان به جلو گام بگذارید و از خود بپرسید که در آینده ای بسیار نزدیک آیا ماشین‌ها ممکن است چه طور به نظر برسند.
نتیجه مطالعه تیم جوان طراحی نیسان در لندن با در نظر گرفتن سوپر اسپرت‌های امروزی نیسان که در خیابان‌های کشورهای مختلف توجه را به خود جلب می‌کنند و کمی نگاه به آینده سبب خلق این اتفاق خوش آیند شد که به قدری محبوب بود که نمونه فیزیکی نیز از آن تولید شده است و در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است. همواره حرکت به سمت آینده و پاسخ به این پرسش که در آینده چه خواهد شد امری دشوار بوده است. اما با رشد تکنولوژی به نظر می رسد که آینده از آنچه پیش از این به نظر می رسید سریع تر اتفاق افتد. کما این که به زودی می‌توان برای بازی Gran Turismo 6 از آن استفاده نمود.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

موضوع مطلب

عنوان مطلب پیشنهادی شما در اینجا قرار می گیرد

می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید. می توانید بخشی از مطلب مورد نظر را برای آشنایی خوانندگان خود در اینجا قرار بدهید.

متن کامل

من را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات